O nás

O společnosti CEE Real Estate

Česká společnost CEE Real Estate a.s. si po dobu svého působení vybudovala jméno a pevné místo na realitním trhu, kde vystupuje jako přímý investor. Firma si klade za cíl pomáhat zlepšit prostředí na českém nemovitostním trhu, kde fyzickým i právnickým osobám pomáhá rychlým výkupem nemovitostí a výplatou prostředků. U vykoupených nemovitostí posléze odstraní jejich vady, jako jsou například exekuce nebo zatížení bankovními hypotečními úvěry, popřípadě je zrekonstruuje. Následně je za vzrostlou cenu prodá nebo je začne pronajímat.

Pro tyto účely společnost emitovala své vlastní dluhopisy, jejichž základní prospekt jako jedné z mála firem byl schválen Českou národní bankou. Nabídka dluhopisů v rámci programu probíhající 2017 až 2018 byla ukončena. Schválením prospektu jsme se zařadili mezi významné české prospektové emitenty. Mezi další takové subjekty patří společnosti jako ČEZ, J&T, Home Credit a další. Dluhopisový prospekt schválený ČNB se od roku 2010 podařilo získat řádově pouze desítkám subjektů, přičemž v roce 2017 jej získalo 30 subjektů včetně společnosti CEE Real Estate, a.s. V současné době připravujeme další emise.

Lidé

Tým CEE real estate

Martin Cimala

Statutární ředitel

„Je zde mnoho nemovitostí s právní vadou nebo takových, kde majitel preferuje okamžitý prodej. Právě tam je prostor nalézt výrazné slevy oproti tržním cenám, které jsou dosažitelné obvyklým prodejním procesem.“

Ing. Tomáš Wiesner

Obchodní ředitel

Linkedin, tomas.wiesner@ceere.cz

Tomáš se na realitním trhu pohybuje již 8. rokem. Své první realitní nápady pochytil na studijním pobytu Hong Kongu. Po návratu v roce 2009 vznikl nápad k budoucímu založení společnosti CEE Real Estate, a.s., která se aktivně angažuje na trhu vykupováním nemovitostí s právními vadami.

Advokátní kancelář Vinohradská

www.akvinohradska.cz

Advokátní kancelář Vinohradská poskytuje precizní právní služby převážně podnikatelům a obchodním korporacím, a to jak z České republiky, tak i ze zahraničí. Silný akademický základ, praktické zkušenosti a právně-ekonomické smýšlení jsou východiskem unikátního řešení i těch nejsložitějších právních překážek.

Odběr novinek

Zanechte nám Váš email a získáte přehled o českém realitním trhu či informace o zajímavých investičních možnostech.