O nás

O společnosti CEE Real Estate

Česká společnost CEE Real Estate a.s. si po dobu svého působení vybudovala jméno a pevné místo na realitním trhu, kde vystupuje jako přímý investor. Firma si klade za cíl pomáhat zlepšit prostředí na českém nemovitostním trhu, kde fyzickým i právnickým osobám pomáhá rychlým výkupem nemovitostí a výplatou prostředků. U vykoupených nemovitostí posléze odstraní jejich vady, jako jsou například exekuce nebo zatížení bankovními hypotečními úvěry, popřípadě je zrekonstruuje. Následně je za vzrostlou cenu prodá nebo je začne pronajímat.

Pro tyto účely společnost emitovala své vlastní dluhopisy, jejichž základní prospekt jako jedné z mála firem byl schválen Českou národní bankou. Nabídka dluhopisů v rámci programu probíhající 2017 až 2018 byla ukončena. Schválením prospektu jsme se zařadili mezi významné české prospektové emitenty. Mezi další takové subjekty patří společnosti jako ČEZ, J&T, Home Credit a další. Dluhopisový prospekt schválený ČNB se od roku 2010 podařilo získat řádově pouze desítkám subjektů, přičemž v roce 2017 jej získalo 30 subjektů včetně společnosti CEE Real Estate, a.s. V současné době připravujeme další emise.

Lidé

Tým CEE real estate

Martin Cimala

Statutární ředitel

„Je zde mnoho nemovitostí s právní vadou nebo takových, kde majitel preferuje okamžitý prodej. Právě tam je prostor nalézt výrazné slevy oproti tržním cenám, které jsou dosažitelné obvyklým prodejním procesem.“

Ing. Tomáš Wiesner

Obchodní ředitel

Linkedin, tomas.wiesner@ceere.cz

Tomáš se na realitním trhu pohybuje již 8. rokem. Své první realitní nápady pochytil na studijním pobytu Hong Kongu. Po návratu v roce 2009 vznikl nápad k budoucímu založení společnosti CEE Real Estate, a.s., která se aktivně angažuje na trhu vykupováním nemovitostí s právními vadami.

Na obchodní schůzce si s ním můžete pohovořit anglicky, rusky a česky.

Bc. Adam Kubina, MBA

Finanční ředitel
Linkedin, adam.kubina@ceere.cz

Adam vystudoval diplomatickou školu v Taipei, Čína a v Praze, kde dokončil studia zaměřená na mezinárodní obchod a diplomacii. Z karierního hlediska je stratégem a spoluzakladatelem společnosti Dluhopisomat.cz a manažerem pro styk s významnými klienty v prvním středoevropském privátním Kryptofondu. Aktivně se angažuje a přednáší na téma mezinárodní obchod a diplomacie převážně v Taipei, Bruselu, Moskvě nebo Londýně.

Na schůzce se s ním můžete domluvit anglicky, rusky, španělsky, čínsky, francouzsky a česky.

MGR. Pavla Chárová

Vedoucí pro klientskou podporu v ČR

pavla.charova@ceere.cz

Pavla vystudovala Univerzitu J. E. Purkyně v Ústí nad Labem. Nyní je pevnou oporou prodejního týmu, který vede, a snaží se o jeho nejlepší výsledky. Nebojí se nových výzev, které s nadšením přijímá a usiluje o jejich nejlepší zdolání. Její prioritou je vytvoření stálého a stabilního týmu s přátelskou atmosférou. Při své práci se snaží nabrat nové zkušenosti, které ji umožní posunout se dál.

Advokátní kancelář Vinohradská

www.akvinohradska.cz

Advokátní kancelář Vinohradská poskytuje precizní právní služby převážně podnikatelům a obchodním korporacím, a to jak z České republiky, tak i ze zahraničí. Silný akademický základ, praktické zkušenosti a právně-ekonomické smýšlení jsou východiskem unikátního řešení i těch nejsložitějších právních překážek.

Petr Machálek

Obchodní zástupce

petr.machalek@ceere.cz

Petr studuje vysokou školu ekonomickou a práce ho naplňuje ve všech směrech, sbírá mnoho zkušeností a otevírají se mu dveře do finančního světa. Každým dnem se snaží naučit něco nového. Jeho hlavní motivací je důvěra a spokojenost klienta.

Ondřej Nechyba

Obchodní zástupce ondrej.nechyba@ceere.cz

Ondřejův cíl je být profesionál a to takový, který umí klientovi nabídnout vždy tu nejlepší variantu ke zhodnocení jeho finančních prostředků a také se při této práci maximálně vzdělávat tak, aby ji odváděl co nejlépe to jde. Na prvním místě je u něho spokojenost klienta.

Michal Hanzal

Obchodní zástupce

michal.hanzal@ceere.cz

Michal studuje vysokou školu ekonomickou, kde získává informace o aktuálním ekonomickém dění v České republice i v zahraničí. Tyto informace využívá k efektivnější komunikaci s klienty, u kterých se snaží, aby byli co nejvíce spokojeni a informováni. Podílí se na vytváření reportů z ekonomického prostředí pro přehlednější a transparentnější trh.

Ondřej Bouška

Obchodní zástupce

ondrej.bouska@ceere.cz

Ondřeje vždy zajímal obchod a investice. Studuje ekonomickou školu a absolvoval několik stáží v Evropském parlamentu v oblasti ekonomiky. Záleží mu primárně na spokojenosti klienta. Se svým týmem se snaží udělat maximum pro zákazníka i společnost. Každým dnem se snaží posunout dál. Nebojí se riskovat.

Lucie Perglová

Obchodní zástupce

lucie.perglova@ceere.cz

Lucie studuje na vysoké škole obor sociální práce, se záměrem poskytovat budoucím klientům poradenské služby v oblasti financí. To je hlavní důvod, proč se rozhodla stát součástí investiční skupiny. Při své práci se snaží každým dnem získávat nové zkušenosti, klade důraz na příjemné vystupování a budování důvěry.

Kateřina Harčárová

Obchodní zástupce

katerina.harcarova@ceere.cz

Kateřina napomáhá svým klientům pečlivě zhodnocovat své finanční prostředky, přičemž se snaží své klienty informovat o možnostech investic. Je ochotná se učit novým věcem, aby se mohla stát profesionálem. Snaží se porozumět všem požadavkům klienta. Jejím cílem je informovat své zákazníky o aktuálních možnostech investic, získat jejich důvěru a maximální spokojenost.

Tomáš Koval

Obchodní zástupce

tomas.koval@ceere.cz

Tomáš se pyšní zkušenostmi ze zahraničí, soustředí se zejména na konzervativní druhy investic. Studuje školu s ekonomickým a právním zaměřením, hovoří plynně anglicky a německy. Jeho primárním cílem je spokojenost klienta a vlastní edukace ve světě financí a investic.

Odběr novinek

Zanechte nám Váš email a získáte přehled o českém realitním trhu či informace o zajímavých investičních možnostech.